תוכן עניינים

לעסק שלך מגיע להתחבר לעולם הדיגיטלי

webzash הוקמה בשנת 2017 על מנת לאפשר לבתי עסק בכל גודל ובכל מקום לנצל את מלוא האפשרויות הכלולות בעולם המודרני והדיגיטלי שבו אנו פועלים. בעזרת ריכוז מומחים במגוון רחב של אמצעי שיווק דיגיטליים, ביכולתנו להעמיד לרשותך מערך ליווי מלא בכל הנוגע להקמה וניהול של תהליכי שיווק באינטרנט – ואף בפתיחת הדלתות הווירטואליות של בית העסק שלך בפעם הראשונה.

מטרתנו היא להפוך את חוויית השיווק האינטרנטי לרווחית ופשוטה עבורך – ומסיבה זו אנו מציעים חבילות מקיפות וכוללות, לצד שירותים נפרדים התפורים במיוחד למידות העסק שלך.

היכרות מעמיקה עם עולם השיווק הדיגיטלי

ב-webzash, הפיכת השפה של בית העסק שלך לדיגיטלית תוך הבנת הציפיות של קהל הלקוחות שברצונך למשוך מתבצעת על ידי צוות של מומחים במגוון תחומים: גרפיקה, כתיבת תכנים שיווקיים וקידום האתר בגוגל ובמנועי החיפוש הפופולאריים הנוספים.

בעזרת צוותי המומחים שלנו, אנו ב-webzash מאפשרים ללקוחותינו להציב מטרות מוחשיות, לוחות זמנים וגבולות תקציב לפרסום אינטרנטי ולעמוד בכולם תוך חיסכון זמן, מאמץ וסכומי כסף משמעותיים – וזאת מבלי להתפשר על התדמית הדיגיטלית של בית העסק שלך.

שירות מקצועי, ליווי מקיף ויחס אישי

העולם הדיגיטלי הוא כמו אוקיינוס. הוא עצום, עשוי להעלות לעתים מעט חששות, אך במקביל גם מכיל הזדמנויות רבות.

השירות המקצועי שלנו מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונית – במסגרתה נבין את שאיפותיך, את הצרכים של בית העסק שלך ואת המטרות שהצבת עבורו – וממשיך לאורך הניהול והתחזוקה של תהליכי השיווק הדיגיטלי.

מנווטים את השיווק הדיגיטלי בחכמה

בעזרת ליווי נכון אשר מציב את מטרותיך העסקיות במקום הראשון, נוכל לפתוח את דלתות העסק שלך בפני ים של לקוחות. זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך באתר, לקבל את כל המידע בנוגע ליתרונות הרבים שישנם לניהול מקצועי של האספקט הדיגיטלי של העסק שלך ולתכנן את הנתיב העתידי שלך בחכמה.

שאלה מצוינת! WebZash זה מושג שאנחנו המצאנו עם שילוב המילים:
Web  – רשת האינטרנט.

Zash – מילה המתארת את מהירות הבזק.

אנו מציעים את שלל שירותי האינטרנט:

  1. בניית אתרים
  2. קידום אתרים
  3. שיווק ברשתות החברתיות
  4. אחסון אתרים
  5. פרסום בפייסבוק
  6. פרסום באינסטגרם
  7. פרסום בלינקדאין ועוד..

כתובתינו נכון ל-2020 ועד להודעה חדשה: בר יוחאי 53, תל אביב.

נכון ל-2020 ועד להודעה חדשה: 7 אנשי צוות.

אנו מציעים את שלל שירותי האינטרנט שציינו הנ"ל, בכל הארץ ובעולם.

החל מעסקים קטנים מתחילים ועד לעסקים מתקדמים ובינוניים ולחברות וארגונים גדולים.