קניית דומיין לעסק שלך

קניית דומיין עם שם קליט תקל על הלקוחות למצוא אותך

תוכן עניינים

אחסון אתרים

חלק בלתי נפרד מבניית אתר אינטרנט, היא לדאוג לאחסון המידע שבאתר בשרת. כיצד זה מבוצע ומה ההבדלים בין שיטות האחסון השונות? דאגנו לרכז עבורכם את כל התשובות.

כחלק מהשירות שאנו מספקים ללקוחותינו, בתחום בניית אתרים, קידום ועיצוב גרפי, אנו דואגים למענה גם בכל הקשור לאחסון האתר. בכל פעם מחדש אנו מבחינים בכך שהשאלות חוזרות על עצמן, ולא לכולם ברור מדוע יש צורך בשירות אחסון אתרים. כדי להקל עליכם, ריכזנו תשובות לשאלות נפוצות בנושא.

מה המטרה של אחסון אתרים?

אחסון אתרים נועד למספר מטרות, וביניהן אירוח האתר, גיבוי מאובטח של הנתונים ומתן גישה חופשית לבעלי האתר ולגולשים הנכנסים לאתר בכל שעה.

היכן מאחסנים אתרים?

אחסון אתר יכול להיות על גבי שרת ייעודי או שרת אשר משותף למספר לקוחות. הבחירה היכן לאחסן תלויה במספר גורמים וביניהם שטח האחסון שתזדקקו לו, רוחב הפס, האם יש צורך בגישה זמינה לנתונים, תקציב וכן הלאה.

שירות אחסון אתרים נעשה על ידי חברות אחסון, או חברות דיגיטל ובוני אתרים העובדים עם חברות כאלו, ומקשרים ביניהן לבין הלקוחות. תוכלו כמובן להתעניין ולפנות ישירות לחברה כזו, אך יש ערך מוסף בפנייה דרכנו, כי כך נוכל להמליץ לכם על חברת אחסון אמינה המציעה אחסון מאובטח ומתאים לצרכים שלכם, וכמובן מחירים אטרקטיביים.

האם השירות הוא חינם או בתשלום?

כיום ניתן לבחור באחת משתי האפשרויות: אחסון בחינם או אחסון בתשלום. אחסון חינמי יכול להיראות קורץ, אך צריך להבין שמדובר באחסון בסיסי בלבד המגיע עם מגבלות כמו גלישה איטית באתר, איכות ירודה מבחינה ויזואלית וחסרונות נוספים הקשורים לשירות חברת האחסון. לעומת זאת אחסון בתשלום נעשה בהתאמה לצרכי האתר תוך האצת זמן התגובה והגדלת שטח האחסון.

האם יש קשר בין אחסון בשרת לקידום אתרים?

התשובה חיובית. בחירת השרת תשפיע ככל הנראה על תוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים, ויש הבדל גם בין אחסון בשרת ישראלי לשרת בחו"ל.

בחירת שיטת האחסון היא חלק מהמענה המקיף שאנו מציעים ללקוחותינו בתחום הדיגיטל, תוך הסתכלות רחבה על כמות המידע שקיים באתר העסק ושילוב שיטות שונות לקידום האתר על מנת לשפר את תוצאות הדירוג שלכם.

קניית דומיין עם שם קליט תקל על הלקוחות למצוא אותך

קניית דומיין לעסק שלך