טיפים לקידום אתרים בעצמך

במאמר זה אציג לפניכם את הטיפים הרלוונטיים ביותר לקידום אתרים יעיל החל מתוכן מקורי, תוכן איכותי, מילות מפתח נכונות, כלי מחקר למילות מפתח, צפיפות המילים, קישורים פנימיים, תגי כותרות ועוד ..

ההבדל בין תוכן איכותי לבין תוכן מקורי

הדפים באתר נסרקים באופן קבוע על ידי גוגל ומדורגים לפי מקוריות וחדשנות התוכן כאשר לפחות 25% מהתוכן חייב להיות מקורי עם עדיפות ל50% . דפים בעלי אחוז מקוריות נמוך מ25% מסתכנים בשלילת תוצאות החיפוש שלהם בגוגל. תוכן איכותי ייחשב כל תוכן שמשאיר את הגולש זמן רב יותר באתר, מה שמספר לגוגל שהתוכן הזה רלוונטי עבור הגולש.

שילוב מילות המפתח בפסקה הראשונה

גוגל נותן חשיבות עליונה לפסקה הראשונה בכל מאמר, לכן חשוב שהיא תכיל בתוכה את מילות המפתח כדי להסביר לגוגל במה יעסוק המאמר.

שימוש נכון במילות מפתח הקשורות בתחום

על מנת שגוגל יראה אתכם כמקצוענים בתחומכם יש צורך להשתמש בקשת רחבה של מילות מפתח באותו נושא שעליו אתם מדברים. באופן הזה האתר ייראה סמכותי יותר בעיני גוגל וכך יקבל דירוג גבוה יותר. את קשת מילות המפתח בתחומכם ניתן לאתר בכלי מילות המפתח בגוגל.

כתיבת כותרת נכונה עם תגית כותרת

כדי שגוגל יבין על מה מדבר המאמר יש צורך להשתמש בתגיות הכותרות. שימוש נכון בתגיות אלו כולל שילוב מילות המפתח הנכונות יועיל מאוד בקידום הדף וקידום האתר. לצורך העניין גם שם העמוד נקרא תג כותרת.

כתיבת קישורים פנימיים נכונה עם מילות המפתח

כתיבת קישורים פנימיים באתר זו משימה חשובה מאוד בכל הנוגע לאופטימיזצית האתר וקידומו בגוגל. קישורים פנימיים מראים לגוגל את החיבור בין הדפים ויוצרים חוזק ותמיכה ביניהם. מומלץ שכל קישור יכיל את מילות המפתח אליו הוא קשור, וקישורים לדף הבית יכילו את מילות המפתח הכי רלוונטיות לנושא האתר. ניהול נכון של קישורים פנימיים יעיל גם לניווט הגולש וגם לקריאה של גוגל וקידום האתר.

שימוש בתג הכותרת H1 במקום הנכון

על כל מאמר להכיל בכותרת הראשית את מילות המפתח ולהיות מתויג בתג H1. תג כותרת זה הוא הדבר הראשון שמנועי החיפוש מחפשים בזמן אינדוקס האתר, וכאשר הוא יכיל בתוכו את מילות המפתח הרלוונטיות הדף כבר ייראה רלוונטי יותר עבור גוגל ויקבל ניקוד גבוה יותר.

קידום אתר לבד או בעזרת איש מקצוע?

ניתן כמובן לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם באופן עצמאי ולהיעזר בטיפים שלי ובטיפים נוספים הפזורים ברשת, אך סיכויי ההצלחה שלכם לא יהיו גבוהים במיוחד. הסיבה היא חוסר הניסיון שלכם בתחום. לכל אחד יש תחום התמחות בו הוא הכי טוב והתוצאות שלו יהיו הכי טובות.

רוצים להיעזר באיש מקצוע בתחום קידום האתרים? נשמח לעבוד איתכם! צרו קשר או השאירו פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם.