תוכן עניינים

למה כדאי לעבוד איתנו?

אתם בוודאי שואלים, ובצדק, למה כדאי לכם לעבוד דווקא איתנו ולא לפנות לאחד המתחרים. כדי לענות על כך, אסביר מהם היתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו.

בניית אתרים מקצועית

תחום ההתמחות שלנו הוא, כידוע, בניית אתרים מקצועיים מבוססי וורדפרס. כשאנו מדברים על בניית אתרים אנו למעשה מתכוונים לחבילת שירותים מקיפה, אשר כוללת תכנון האתר על פי צרכי הלקוח, עיצוב גרפי מתקדם, אחסון, דומיין, כתיבת תוכן, התקנת תוספים חיוניים וגם מתן הדרכה על מערכת הניהול, כדי שתוכלו לעבוד בקלות באופן עצמאי ולנצל את כל הפונקציות העומדות לרשותכם.

שדרוג אתר קיים

מלבד בניית אתר חדש, אנו מבצעים גם עבודות שדרוג וטיפוח לאתרים קיימים, אשר מסיבה כזו או אחרת מדשדשים מאחור ואינם מצליחים להוביל את העסק להגשמת היעדים. איך אנו עושה זאת? באמצעות עיצוב אסתטי מתקדם, ייעול ממשק האתר ושיפור המהירות כדי לאפשר גלישה נוחה ללא תקלות.

ניהול אתרים

כל לקוח שרוכש אצלנו אתר, מקבל במחיר מעולה ניהול אתר לשלושה חודשים! השירות כוללת הזנת תכנים, טיפול בבעיות, שינויים בעיצוב, החלפת תמונות וסרטונים, העלאת פוסטים ועוד.

קידום אתרים

וורדפרס זו מערכת מתקדמים לבנייה וניהול אתרי אינטרנט, אשר באמצעות תוסף מיוחד מתאימה גם למי שמעוניין לשפר את מיקומו בדירוג תוצאות החיפוש בגוגל, ובמנועים נוספים. אנו דואגים לתנועה לאתר תוך שימוש בכל האמצעים והמדיות השונות, כגון פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב ומספקים גם שירותי קידום אתרים אורגניים SEO וקידום ממומן בגוגל.

ועוד לא אמרנו מילה על עלויות

מחיר לא צריך להיות הקריטריון היחיד ואפילו לא המרכזי בבחירת חברת בניית אתרים, אך לאחר שמסמנים וי על כל היתרונות למעלה, נחמד לדעת שהשירותים שלנו מוצעים לכם במחירים מהטובים בארץ. אז למה אתם מחכים?

נשמע לכם מעניין? דברו איתנו. אנו זמינים לרשותכם בטלפון ונשמח לחזור אליכם במידה ותחליטו להשאיר פרטים ליצירת קשר דרך האתר.