תוכן עניינים

עיצוב גרפי

למה אנחנו משקיעים כל כך בעיצוב גרפי של האתר שלך?

יש חברות שעבורן בניית אתרים היא בעיקר עניין של תכנות ושם הם ישימו את הדגש, אך אנחנו ב-Webzash מבינים שתוצאות טובות משיגים רק באמצעות התבוננות על התמונה הרחבה.

נכון, פס רחב וקוד תוכנה חשובים

ויש להם השפעה רבה על האופן בו האתר שלכם יפעל. האם הגלישה תהיה מהירה? האם המעבר מלשונית אחת לשניה תהיה נוחה? האם האתר יוכל לשמש אתכם ככלי יעיל לניהול העסק או יצירת תדמית מקצועית? אך לצד השאלות הללו יש שאלות נוספות אליהן צריך להתייחס, ובעינינו יש להן משקל רב.

להיכנס על מנת להישאר

השלב הראשון לאחר שיש לכם אתר באוויר, זה לדאוג שגולשים יכנסו אליו. השלב השני והחשוב יותר, הוא לוודא שהם נשארים. כדי לעשות זאת, אתם צריכים לדאוג לתוכן איכותי ולעיצוב גרפי מתקדם, שמושך את העין.

הכירו את נטלי גולן, מעצבת הבית שלנו. ביחד, אנו דואגים לבנות לכם אתר ולדאוג לכל השפה הוויזואלית. איך עושים זאת? באמצעות דגש על הנקודות הבאות:

  • יצירת שפה ויזואלית תואמת לאופי העסק.
  • הבנה מיהו קהל היעד.
  • בחירת גוונים ולוגו שיזוהו עם האתר והעסק.
  • חלוקה ללשוניות ותפריט, כדי שלא ייווצר עומס מידע ומראה צפוף ולא מזמין.
  • מיתוג האתר כרציני ושימוש במיתוג להעברת מסרים ובניית תדמית לעסק.

עיצוב גרפי וקידום אתרים

לאתר מעוצב ואסתטי יש יתרונות רבים. אחד מהם זו התרומה של העיצוב לקידום האתר במנועי החיפוש. כשאתר מעוצב בצורה מרשימה ומעניינת, זה משפר את המיקום שלו בתוצאות החיפוש ומציב אתכם במקום גבוה. לכן אנחנו לא מתפשרים על תבניות מובנות ודואגים להביא לכם מענה מדויק ומקיף, לכל צרכי הדיגיטל שלכם, כולל עיצוב גרפי על ידי גרפיקאית מוכשרת ובעלת ניסיון. 

רוב האנשים שוהים באתר מספר שניות לפני שהם מגבשים דעה לגביו. עיצוב גרפי יצירתי, אסתטי ומתקדם זו הדרך שלנו ליצור רושם חיובי ומזמין, שיגרום להם להישאר.

סקרנים לדעת עוד אודות השירות? דברו אתנו. Webzash – הבית לבנייה וקידום אתרים באינטרנט.