תוכן עניינים

פרסום בפייסבוק

הודות לפייסבוק, ביכולתו של כל בית עסק כיום, גדול כקטן, להגיע אל לקוחות חדשים באופן אישי, להניע אותם לפעולה או לחזק את הקשר שלו עם לקוחות קיימים, לנהל איתם דו שיח, לקבל את המשוב שלהם ולהתריע בפניהם על מבצעים מיוחדים.

מדוע דווקא פייסבוק?

בשנים האחרונות פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והפעילה ביותר – ונראה שכך גם יהיה בעתיד הנראה לעין. פייסבוק פתחה ממד חדש במערכת היחסים בין לקוחות לבין בתי עסק כאשר אפשרה ליזמים ולאנשי עסקים באשר הם לנהל דף פייסבוק עסקי, כמו גם עמודים ייצוגיים של ממש המיועדים לחברות ולארגונים.

מדוע כדאי לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום?

הכוח הרב שישנו לדף עסקי שבנוי ומנוהל נכון בפייסבוק אינו כה פשוט להשגה. רק בנייה וניהול דף פייסבוק באופן מקצועי יעזרו לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של פלטפורמה פופולרית ויעילה זו.

בניית דף פייסבוק לבתי עסק

השלב הראשון בפרסום בית העסק שלך בעזרת הפייסבוק הוא ליצור עבורו דף אטרקטיבי, המכיל מסרים רלוונטיים עבור קהל הלקוחות שלך ועבור מכריהם. בניית דף הפייסבוק העסקי שלך כוללת התאמת תמונת הפרופיל, שכתוב התכנים בעמוד האודות ובכלל, יצירת תמונת קאבר ואף העלאת פוסטים ראשוניים – על מנת שהעמוד יהיה פעיל כבר מהרגע הראשון.

ניהול דף פייסבוק עבור בית העסק שלך

ניהול דף הפייסבוק כולל יצירת פעילות שוטפת סביב קהל היעד, שיווקו של הדף בקרב קהלים רלוונטיים בעזרת מגוון כלים לאיתור ולפילוח קהלי מטרה בפייסבוק, השגת לייקים איכותיים ואמינים, העלאת תמונות וסרטונים מפעילות החברה ופרסום פוסטים על בסיס קבוע. בנוסף לכך, ניהול דף פייסבוק כולל ניטור הביקורות המוצגות באתר והצגת תחושות הלקוחות שלך כלפי בית העסק.

Webzash – הצעדים הראשונים של העסק שלך לקראת העתיד

Webzash מספקת פתרונות שיווק דיגיטליים עבור בתי עסק בכל גודל ובכל רחבי הארץ, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, לספר לנו על הצרכים של בית העסק שלך ולקבל את כל המידע בנוגע לפרסום העסק שלך דרך פייסבוק.