קורס שיווק דיגיטלי של מנשה בטיטו

קורס שיווק דיגיטלי של מנשה בטיטו

תוכן עניינים

בתחום כל כך מורכב כמו השיווק הדיגיטלי יהיה לכם קשה מאוד להתנהל, לשווק ולפרסם את העסק שלכם או של מישהו אחר אם לא תעברו קורס שיווק דיגיטלי מקצועי בתחום.

אנו בחברת WebZash, יודעים שבקורס השיווק הדיגיטלי של מנשה בטיטו תוכלו ללמוד את כל הידע, הכלים והטיפים שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד בתחום השיווק באינטרנט, בין אם אתם מעוניינים לעסוק בתחום כעצמאיים או כשכירים. להלן כמה מהמודולים החשובים ביותר בקורס.

מבוא לשיווק דיגיטלי:

המודול הראשון בקורס יעסוק כמובן במבוא לשיווק בדיגיטל. הכירו מעט את ההיסטוריה של האינטרנט והשיווק הדיגיטלי מאז ועד היום מה שנקרא.

למדו מהי אסטרטגיה שיווקית לעסקים המעוניינים לפרסם בדיגיטל וכיצד לבנות תוכנית שיווק שכזו.

למדו מהו משפך שיווקי בעידן הדיגיטלי, מהן הפלטפורמות המובילות וערוצי השיווק המובילים בעולם הדיגיטל וכמובן תכירו מונחי יסוד חשובים בתחום.

בניית אתרים ותשתיות:

ללא תשתיות חזקות ומקצועיות לא תצליחו לשווק עסק בצורה יעילה אונליין.

לכן כל משווק צריך לכל הפחות ללמוד מודול שלם הקשור לבניית אתרים, דפי נחיתה ותשתיות שיווק דיגיטליות.

הכרת העולם של בניית אתרים, מערכות ניהול תוכן פופולריות, איך לבנות אתר, איך לבחור ולקנות אחסון, דומיין ולקשר ביניהם, מהו אחסון שיתופי מול אחסון VPS, לימודי HTML, CSS ועבודה עם וורדפרס, וויקס, אלמנטור והכרת תוספים מובילים וחשובים.

קידום אתרים אורגני:

החלק המרכזי בקורס שיווק דיגיטלי הוא כמובן מודולים המתחלקים לטכניקות או ערוצי פרסום פופולריים וחשובים.

ביניהם טכניקת הפרסום של קידום אתרים אורגני או קידום בגוגל אם תרצו. כמובן שהקידום האורגני מתייחס לכל מנועי החיפוש אולם מכיוון שהמנוע של גוגל הוא החכם והמורכב ביותר, בדרך כלל מקדמי אתרים פועלים לקידום האתר בגוגל ועל הדרך הוא מתקדם גם במנועי החיפוש האחרים.

כאמור מודול זה ילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על קידום אתרים בעידן המודרני, על החשיבות של זה, העדכונים החשובים של גוגל לאורך השנים ועוד.

פרסום ממומן בגוגל:

החלק השני של גוגל הוא מערכת הפרסום גוגל אדס, מנשה בטיטו מסביר. זו מערכת פרסום ממומן של גוגל המאפשרת לבעלי עסקים לשלם בעבור התברגות בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש (תוצאות ממומנות ולא אורגניות) וכן הופעת מודעות העסק גם בפלטפורמות ואתרי שותפים של גוגל.

תלמדו כיצד לכתוב מודעות לקמפיין ממומן, מונחים שונים הקשורים לניהול קמפיין, כיצד לפתוח קמפיין, כיצד למקד את הקמפיין לפי ביטויי מפתח ו/או קהל יעד או אפילו המכשיר שממנו הגולשים נכנסים לאתר שלכם.

שיווק ברשתות החברתיות:

כמובן שאין היום קורס שיווק דיגיטלי ללא מודול שלם העוסק בפייסבוק וברשתות חברתיות בכלל.

תלמדו איך רשתות חברתיות שינו את העולם שאנו חיים בו כיום, כיצד להקים עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, אילו תכנים מכינים לרשתות החברתיות, באיזו תדירות, מתי לפרסם, פרסום ממומן ברשתות החברתיות ועוד.

שיתוף:
Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Email
פוסטים
מאמרים קשורים
אחת ושתיים – והאתר שלכם מקודם!

בעלי אתר אינטרנט? רוצים לקבל יותר צפיות וחשיפה מיותר גולשים? תפסיקו להתמהמה והתחילו עכשיו להשקיע בקידום אתרים. רק באמצעות קידום אתרים בנהריה אפשר באמת לראות

מיתוג עסקי
מה זה מיתוג עסקי?

ההגדרה של מיתוג עסקי היא התהליך או האומנות של יצירת שם, סמל, סלוגן ו/או תמונה המזהים ומבדילים מוצר מאחרים. איך מתבצע מיתוג עסקי? מיתוג עסקי