תוכן עניינים

קידום ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וטלגרם. אנשים רבים רואים בהם כדרך להתבטא, להכיר ולהעביר את הזמן. אנחנו רואים בזה כלי לקידום העסק שלכם.

הכרות קצרה לפני הכל. נעים מאד, אנחנו חברת Webzash, המתמחה בבניית אתרים ושיווק באינטרנט. מטרתנו היא לתת מענה דיגיטלי שלם לכל לקוח ולשם כך אנו מציעים מגוון חבילות שירות. כחלק מהשירות אנו פועלים לקידום האתר או העסק שלכם באמצעות הרשתות החברתיות.

תתקדמו אתנו

כבר עכשיו נגלה לכם סוד קטן: כדי להשיג חשיפה בפייסבוק או באינסטגרם, אתם לא חייבים לבנות אתר לעסק. אפשר להקים עמוד פרטי, עסקי או קבוצה ולנהל חשבון נפרד מוכוון מטרה. עם זאת, יש מקרים בהם אנו ממליצים על שתי האפשרויות ונשמח לייעץ לכם אודות המסלול המתאים במקרה שלכם.

נחזור רגע לרשתות החברתיות. מה שהתחיל כפלטפורמה לשיתוף מידע, הפך במרוצת השנים לכלי שיווק ופרסום עצמתי. אנו כמומחי דיגיטל, יודעים כיצד לנצל את תכונות המדיה כדי להגביר את החשיפה לעסק שלכם ולהבליט אתכם על פני עסקים מתחרים.

בואו ניקח לדוגמה את הפייסבוק

אין כללים ברורים וקבועים לקידום בפייסבוק, אלא מדובר במצב דינמי אשר משתנה מעת לעת ולכן חשוב לעקוב ולהישאר מעודכנים בכל החידושים. האם מספיק להדביק קישור בפוסט או שכדאי להעלות את התוכן ישירות? האם לכתוב פוסט קצר או ארוך? ומה לגבי הוספת תמונה או לוקיישן? האם לתייג אחרים? כל השאלות האלו נראות לכם אולי זניחות, אך יש להם השפעה רבה על ההצלחה שלכם בפייסבוק.

נקודה נוספת חשובה בקידום בפייסבוק היא שמירה על מידת מעורבות באופן שיגרור חשיפה של הפוסטים שאתם מעלים. למה הכוונה? פייסבוק דוגלת בסינון של פוסטים שיווקיים לעומת הדגשה של פוסטיים בעלי משמעות עבורכם. לכן, סימון לייק, השארת תגובה ופעולות אקטיביות נוספות מצדכם, יגרמו לכם להישאר בראש וזה עובד גם לכיוון ההפוך.

קידום ברשתות החברתיות מחייב יצירתיות, סבלנות, משמעת ויכולת דינמית. ואת כל אלו תוכלו למצוא אצלנו, בחברת Webzah.

Webzash מחויבים לקדם אתכם. השאירו פרטים ליצירת קשר, ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים והצעת מחיר אטרקטיבית.