שיווק שותפים

שיווק שותפים – איך עושים כסף באינטרנט מהבית בקלות ובמהירות

תוכן עניינים

לאורך שנים ועד היום שיווק תכניות שותפים היא אחת הטכניקות המובילות ליצירת הכנסות מהבית ובאמצעות האינטרנט.

ישראלים רבים מתפרנסים מטכניקה זו מדי חודש במשרה מלאה וחלק קטן מהם אף התעשרו משיווק שותפים באינטרנט.

הבעיה היא שאנשים חושבים שהצלחה מגיעה בקלות ואז נכווים.

שיווק שותפים היא טכניקה מוכחת להצלחה, בין אם אתם מחפשים להרוויח ממנה כסף כמשווקים ובין אם אתם בצד של בעל העסק שרוצים להציע לאנשים לשווק אתכם בתמורה לאחוזים מהעסקה.

בשני המקרים קידום תכנית השותפים שלכם טמונה בחריצות ועבודה שתבצעו.

מהי רשת שותפים?

רשת שותפים מחברת בין אנשי שיווק שונים לבין בעלי העסק.

בעל העסק מצדו נרשם לרשת השותפים כדי להעלות אליה את מוצריו ושירותים ולמלא את פרטי האתר ופרטי תשלום נוספים למשווקים ולרשת השותפים עצמה.

המשווקים לעומת זאת, נרשמים לאתרים מסוג זה כדי להרחיב את מגוון המוצרים והשירותים שהם מקדמים ולהגדיל את ההכנסות שלהם משיווק מוצרים של אחרים.

לרוב, משווקים טובים יהיו רשומים לכמה אתרי שותפים כדי ליהנות ממגוון רחב יותר של מוצרים אופציונאליים לקידום בתחומים שונים.

כיצד לבחור את המוצרים שאני רוצה לקדם?

שיווק שותפים איננה פעולה שדורשת עבודה של יום וגם לא שבוע או חודש כדי להצליח ליצור ממנה הכנסה יציבה.

תשלום לחברה עם ניסיון שתעזור לכם יכול לחסוך לכם זמן רב של ניסוי וטעיה. ראשית, תצטרכו לבחור במוצרים שיש לכם תשוקה אל התחום שלהם, כיוון שתצטרכו לשווק אותם בעניין, ככל הנראה לתחזק אתרים שקשורים אליהם ו/או לכתוב תכנים שקשורים במוצרים הללו ובתחום המדובר.

מעבר לכך, כדאי שאלה יהיו מוצרים שאתם מאמינים בהם (כיוון שלא את כל המוצרים שתשווקו בעולם שיווק השותפים תוכלו להתנסות בהם, הרי שלפחות תצטרכו לבחור מוצרים שאתם יכולים להאמין בהם).

קבלו כמה טכניקות לקידום תכניות שותפים:

לאחר שבחרתם את המוצרים שאתם רוצים לקדם, תצטרכו להתחיל לנצל תשתיות קיימות כדי לשווק את המוצרים או לקדם תשתיות חדשות כדי לשווק אותם.

  • דף פייסבוק – תוכלו לפתוח דף אוהדים בפייסבוק ולבנות קהילה באותו התחום. לחלוק טיפים ודברים נוספים בתחום. אנשים יתחילו להתחבר אליכם ואל הדף, הדף ילך ויתרחב ואנשים באמת יסתכלו על הפרסומים בדף ואף יתחילו להיות מעורבים בו. תוך כדי הפוסטים השונים תוכלו לשווק ולקדם קישורים למוצרי שותפים שלכם. או לחילופין לעמוד של מאמר בנושא או מאמר המסקר מוצר מסוים מה שעשוי לחזק את הסיכוי למכירת המוצר.
  • בניית אתר – בנו אתר וקדמו אותו בגוגל ובכל דרך אפשרית. הביאו תנועה רבה לאתר שלכם והתנועה הזו תדפדף בין המאמרים ועמודי התוכן באתר שלכם, תקרא תוכן ותיכנס לקישורים שלכם מתוך המאמרים או מבאנרים המפוזרים אצלכם באתר – ישירות לאתר שבו הם יוכלו לרכוש את המוצר שקידמתם. כאשר הם יבצעו רכישה אתם תקבלו עמלה. אתר איכותי ואמין יותר, שיביא יותר תנועה – יכניס יותר כסף ממכירות.
  • פורומים – עדיין לא נעלמו מהעולם אם זה מה שחשבתם, אולם בעקבות הספאם הרב שהיה בעבר בקרב מרבית הפורומים, הרי שכיום יש חוקים נוקשים יותר לכל פורום בנוגע לפרסום קישורים חיצוניים. עם זאת, אם תהיו פעילים ובעלי מוניטין חיובי תוכלו לפרסם קישורים והמלצות שלכם לאחרים.

איך מבצעים מעקב ושיפור ביצועים?

החלק החשוב ביותר הוא לעקוב אחר הביצועים שלכם (אינספור כלים חינמיים ובתשלום שתוכלו להשתמש בהם כדי לעשות זאת) כדי לדעת היכן ואיפה להשתפר.

ישנם מקומות שתפרסמו בהם קישורים ולא יניבו לכם תוצאות (לא תנועה ולא עזרה לקידום אורגני של האתר שלכם) לכן מיותר לחלק את המשאבים והזמן שלכם לשם, אלא להשקיע אותם במקומות אחרים מניבים יותר.

ישנם מוצרים שלא יימכרו למרות שאתם שולחים אליהם תנועה – במקרה כזה שווקו מוצרים אחרים.

שיתוף:
Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Email
פוסטים
מאמרים קשורים
אחת ושתיים – והאתר שלכם מקודם!

בעלי אתר אינטרנט? רוצים לקבל יותר צפיות וחשיפה מיותר גולשים? תפסיקו להתמהמה והתחילו עכשיו להשקיע בקידום אתרים. רק באמצעות קידום אתרים בנהריה אפשר באמת לראות

מיתוג עסקי
מה זה מיתוג עסקי?

ההגדרה של מיתוג עסקי היא התהליך או האומנות של יצירת שם, סמל, סלוגן ו/או תמונה המזהים ומבדילים מוצר מאחרים. איך מתבצע מיתוג עסקי? מיתוג עסקי