קידום אתר בגוגל הוא ללא ספק אתגר מקצועי, נפשי וכלכלי.

3 טיפים נהדרים לקידום אתר בגוגל

תוכן עניינים

קידום אתר בגוגל הוא ללא ספק אתגר מקצועי, נפשי וכלכלי.

ככל שהשנים עוברות מנוע החיפוש של גוגל הופך להיות משמעותי יותר בחיינו (לא שהוא לא כזה כבר היום) ועסקים רבים עמלים חודשים ואפילו שנים על מנת להתברג במעלה תוצאות החיפוש של גוגל לביטויי מפתח הרלוונטיים לתחום שלהם.

כל זאת כדי לבנות מוניטין של חברה מובילה בתחום לצד הבאת גולשים רבים ממנוע החיפוש לאתר החברה והפיכתם ללקוחות.

כדי לקדם אתר בגוגל צריך לדאוג לעשרות פעולות וסעיפים במהלך החודש, לשפר את ביצועי האתר, חוויית המשתמש בו ופרמטרים רבים אחרים ששמים את הגולש במרכז מצד אחד אך מספקים למנועי החיפוש מעין תמריץ לקדם את האתר שלנו דווקא על פני המתחרים.

דניאל מסטר, מומחה לקידום אתרים ובעלי חברת הפרסום מסה מדיה, משתף אתכם בכמה טיפים חיוניים לקידום אתר בגוגל שהם קצת מעבר לטיפים הפשוטים שכולכם מכירים.

הוסיפו מדיה עשירה יותר:

כחלק מהרצון שלכם לשפר את חוויית המשתמש באתר ולספק לגולשים שלכם מידע אטרקטיבי, אמין ומעודכן אתם רוצים לחדש מפעם לפעם את העמודים באתר שלכם, להוסיף תכנים נוספים ואף להעשיר את המדיה באתר שלכם.

כלומר, אם הכתבות באתר שלכם הם טקסט בלבד ומקסימום עוד תמונת נושא למאמר – הרי שכדאי להוסיף לכל כתבה תמונה או אינפוגרפיקה להמחשה בתוך המאמר גם כן.

כדאי יהיה להוסיף גם אזור שאלות-תשובות ואפילו כדאי להקליט סרטון על משהו שקשור למאמר או על התוכן הנכתב במאמר עצמו ולשתף באותו עמוד.

מהירות הטעינה של האתר:

לאחר עדכון גוגל במאי 2020 ותחילת יציאתו לאור של העדכון בשנת 2021, גוגל החלה לשים דגש על מרכיבים חשובים הקשורים למהירות הטעינה של האתר, כפי שהיא רוצה שאלה יהיו בהתאמה למה שהיא מחשיבה כזמן טעינה טוב.

מלבד העובדה שנוכל לבחון את מהירות הטעינה של האתר שלנו בכלי של גוגל – google page speed הרי שכעת גוגל מספקת לנו גם מונחים ואפיון של מה משפיע עליהם, מה הם בוחנים ואילו ציונים שלהם ייחשבו כציונים טובים ומומלצים. אלה קשורים למהירות הטעינה של העמוד, יציבות הטעינה של העמוד ועוד.

תמהיל קישורים נכון:

קידום אתר בגוגל היא באמת משימה לא פשוטה. מדובר בעבודה סיזיפית הכוללת עבודה על האתר ומחוצה לו כמעט כל יום במהלך החודש ולאורך חודשים או שנים קדימה. גם כשמגיעים לתוצאות הראשונות, כדי לשמור עליהם, צריך להמשיך לעבוד על האתר, על בניית קישורים מרחבי האינטרנט והתאמת האתר לעדכונים החדשים של גוגל. בניית קישורים מאז ומתמיד הייתה חלק חשוב ובלתי נפרד מבניית סמכות ומוניטין לאתר עבור קידום במנועי החיפוש, אולם אנשים שאינם מנוסים מספיק בתחום או בעלי אתרים המנסים לקדם בעצמם את האתר שלהם לעתים יסתפקו בלקשר לעמוד הבית של האתר כל הזמן או לקשר לעמוד מסוים רק מתוך ביטוי ראשי אותו העמוד מקדם. כדאי יהיה להפוך את התמהיל שלכם למעט יותר מגוון וטבעי על ידי קישורים שונים: לעתים לקשר באופן ישיר לעמוד המקודם, לעתים מתוך ביטוי מפתח, לעתים מתוך שורה שלמה, לעתים מתוך אנקור כללי כמו שם העסק וכו'.

שיתוף:
Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Email
פוסטים
מאמרים קשורים
אחת ושתיים – והאתר שלכם מקודם!

בעלי אתר אינטרנט? רוצים לקבל יותר צפיות וחשיפה מיותר גולשים? תפסיקו להתמהמה והתחילו עכשיו להשקיע בקידום אתרים. רק באמצעות קידום אתרים בנהריה אפשר באמת לראות

מיתוג עסקי
מה זה מיתוג עסקי?

ההגדרה של מיתוג עסקי היא התהליך או האומנות של יצירת שם, סמל, סלוגן ו/או תמונה המזהים ומבדילים מוצר מאחרים. איך מתבצע מיתוג עסקי? מיתוג עסקי